İlon Ticari Smart

 

Smart Versiyonumuz Orta Ve Küçük Ölçekli İşletmelerin Cari Ve Stok Takiplerini Kolaylıkla Yapabilmeleri İçin Dizayn Edilmiştir.. Program Genel Hatları İle İçerisinde Stok , Cari, Çek , Senet, İrsaliye, Fatura, Taksitli Satış, Kredi Kartı ile Ödeme, Pos Cihazından Tahsilat, Nakit İşlemler, Perakende Satış, Barkod Basımı, Fiyat Etiketi Basımı, Çoklu Barkod ve Hatırlatma Takibi Modüllerini İçermektedir.

 

İlon Ticari Smart  SQL Üzerine Kurulu Olan Firebird Veri Tabanı İle Çalışmaktadır. Program 3 Kullanıcıya Kadar Destek Vermektedir. 1 , 1+2 Kullanıcı Şeklinde Pazarlanmaktadır. 3 Kullanıcıdan Sonraki Arttırım İsteklerinde Ücreti Karşılığında Sonra Professional Versiyonuna Geçiş Yapılabilir. Versiyon Geçişlerinde Veriler Aktarılmaktadır.

 

Smart Versiyonumuz  Detaylı İrsaliye Fatura Takibi Yapmayan, Sipariş, İmalat, Yazarkasa-Pos, PCPOS, Dövizli Satış ve Çoklu Depo Takibi Yapmak İstemeyen Kullanıcılarımız İçin Üst Versiyonlarımızın İndirgenmiş Halidir. Versiyonlarımız  Arasındaki Tüm Farklılıklara Sol Menüden Ulaşabilirsiniz.

 

İlon Ticari Smart Versiyonumuzu Diğer Ticari Paket Programlardan Ayıran En Büyük Özelliği Mouse İle Yapılan Tüm İşlemlerin Klavyeden Yapılabilmesidir. Binlerce Eczane ve Ticari Paket Programı Kullanıcısına Sahip İletişim Online Ltd. Şti. nin Üretmiş Olduğu Tüm Programlarda Kullanıcı Yakınlığı En Ön Planda Yer Almaktadır.

 

Programın İçerdiği Modüller Hakkında Detaylı Bilgiye Smart Özellikleri Butonundan Ulaşabilirsiniz. ( Sol Menüde Yer Almaktadır.)