İlon Ticari Ultimate Özellikleri

Ticari Ultimate Versiyonu Orta Ve Küçük Ölçekli İşletmelerin Cari Ve Stok Takiplerini Kolaylıkla Yapabilmeleri İçin Dizayn Edilmiş Paket Programdır. Program Genel Hatları İle İçerisinde Stok , Cari, Çek , Senet, İrsaliye, Fatura , Sipariş , Döviz , Taksitli Satış, Perakende Satış , İmalat , Çoklu Depo İle Çalışma , Fiyat Etiketi Basımı, Yazarkasa-Pos ve PCPOS Modüllerini İçermektedir.

 

Ultimate Versiyonu SQL Üzerine Kurulu Olan Firebird Veri Tabanı İle Çalışmaktadır. Program 20 Kullanıcıya Kadar Destek Vermektedir. 1 , 1+2 ,1 + 4 , 1+9 , 1 + 14 , 1 + 19 Kullanıcı Şeklinde Pazarlanmaktadır.

 

Ticari Ultimate Versiyonunu Diğer Ticari Paket Programlardan Ayıran En Büyük Özelliği Mouse İle Yapılan Tüm İşlemlerin Klavyeden Yapılabilmesidir. Binlerce Eczane ve Ticari Paket Programı Kullanıcısına Sahip İletişim Online Ltd. Şti. nin Üretmiş Olduğu Tüm Programlarda Kullanıcı Yakınlığı En Ön Planda Yer Almaktadır.

 

Programın İçerdiği Modüller Hakkında Detaylı Bilgiye Ultimate Özellikleri Butonundan Ulaşabilirsiniz. ( Sol Menüde Yer Almaktadır.)