İlon Eczane Enterprise Versiyonu Özellikleri

 

İletişim Online Eczane Enterprise Programı Eczacılarımızın Eczane İş Akışlarını Takip Edebilmeleri Amacı İle İletişim Online Ltd. Şti Tarafından 2006 Yılında Hizmete Sunulmuştur. 2002 Yılından Bu Yana Sürekli Geliştirilen Professional Versiyonlarımıza Farklı Bir Bakış Açısı Getirilerek Üretilmiş Sürümümüzdür. Professional Versiyonlarımızda Yer Alan Tüm Özelliklere İlave Olarak Enterprise Versiyonda, Müşteriye Perakende Satış, Müşteri Ürün Öneri İzleme, Personel Satış ve Prim Raporları,Stok Sayım Kontrol Girişleri, Fiili Stokla Raftaki Stokların Karşılaştırma Raporları, Cari Özel Nitelik Tanımları, Hatırlatma Takibi ve Hatırlatma Raporu Gibi Özellikleri İçerisinde Bulundurmaktadır.

 

İletişim Online Enterprise Programı SQL Üzerine Kurulu Olan Firebird Veri Tabanları İle Çalışmaktadır. Program 100 Kullanıcıya Destek Vermektedir. 1, 1+2, 1+4, 1+6, 1+9, 1+14...1+74 Kullanıcı Olarak Pazarlanmaktadır. Var Olan Kullanıcı Sayınıza Göre Ücret Ödediğiniz İçin Extra Fazla Ücret Ödemenize Gerek Kalmamaktadır.

 

Eczacılarımızın İşlemlerini Kolaylaştırmak Amacı İle Online Fatura Aktarımını İlk Başlatan Eczane Otomasyon Programı Üreticileri Arasındadır. Hedef Ecza Deposu İle Başlatılan Fatura Aktarımı Sırası İle Selçuk Ecza Deposu , Ecza- Koop , Galenos Ecza Deposu, Dilek Ecza Deposu, Emek Ecza Deposu, Meltem Ecza Deposu, Vet-İş Ecza Deposu, Nevzat Ecza Deposu ve Yusufpaşa Ecza Deposunu Da İçerisine Alarak Genişlemiştir. Fatura Aktarım Programları Eczane Programının İçerisinde Yer Almakta, Ayrıca Satılmamaktadır.( Ek Ücreti Yoktur.)

 

 

Programın İçeriğiHakkında Detaylı Bilgiye Enterprise Özellikleri Butonundan Ulaşabilirsiniz. ( Sol Menüde Yer Almaktadır.)