Yeni sitemiz sizce nasıl olmuş?
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Çok Kötü
Yenilikler

İLON MEDİKAL VE İLON MEDİKAL PRO YAYINLANDI !...
Detaylar İçin Tıklayınız.

Referanslar

Akdeniz Eczanesi (Balıkesir) Ebot Eczane Robot Entegrasyonumuz Devreye Alındı....
Detaylar İçin Tıklayınız.

Kampanyalar

İlon 365 EYS Kampanyası Çok Yakında !...
Detaylar İçin Tıklayınız.

Güncellemeler
     
İlon 365 EYS Otomasyonu

Türkiye'de Eczane Yönetim Sistemlerinde İlk Olarak GİB E-Fatura ve E-Arşiv Fatura Entegrasyonu Sağlanmıştır. Entegratör Firma Olarak EDM Bilişim Firması Seçilmiştir.

İlon Ticari Otomasyonu

İletişim Online Ticari Programı Orta Ve Küçük Ölçekli İşletmelerin Cari Ve Stok Takiplerini Kolaylıkla Yapabilmeleri İçin Dizayn Edilmiştir.

İlon 365 Medikal Otomasyonu

SGK Online Reçete Aktarımı,SMS Gönderimi, Emanet Takipleri, Stok, Cari, Fatura, Sipariş ve Yazarkasa Entegrasyonlarını İçermektedir.

İlon 365 Retail Otomasyonu

Stok, Cari, Fatura, Sipariş, Sms Gönderimi, GİB E-Fatura ve Yazarkasa Entegrasyonlarını İçermektedir.

İletişim Online Ltd.Şti., Doruk Haberleşme ve Telekominikasyon İlet.Hiz.Ltd.Şti. ad ve hesabına toplu sms hizmeti sunmaktadır. İletişim Online Firması, Mobiltim A.Ş.ve Sürat Teknoloji A.Ş tarafından sunulan Toplu Mesajlaşma servislerinin pazarlanmasına yönelik destek vermektedir. Bu sayfada tanıtılan toplu mesajlaşma ürünü,Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına Mobiltim A.Ş. ve Sürat Teknoloji A.Ş tarafından ayrı ayrı verilmektedir.
İletisim Online programları, Kültür Bakanlığı tarafından bilgisayar programları için istenen tüm içerik ve bilgi haklari 5846 sayılı Fikir ve sanat eserleri kanunu ve 24936 sayılı kayıt ve tescil usul ve esasları hakkındaki yönetmelik çerçevesinde koruma altındadır. İzinsiz kopyalanması suç teşkil etmektedir. Sitede kullanılan tüm kayıtlı markalar sahiplerine aittir.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Sertifika Numarası : 11769 - Bil-Kod Numarası : 803
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
KVKK 11. madde uyarınca sahip olduğunuz kişisel veri haklarınız ile ilgili taleplerinizi İletişim Online Bilgisayar Yazılım'ın 'Fevzi Çakmak Cad. Beyta İşhanı No:43 k:2 d:22-23 Osmangazi Bursa' adresine ıslak imzalı başvurunuzu kargolayarak gerçekleştirebilirsiniz.